СПИСОК САНКЦІЙ ПРОТИ УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ ВАРТО РОЗШИРИТИ.

11 січня 2021 о 23:55 - 22709

Олег ЧерненкоОлег Черненко


СПИСОК САНКЦІЙ ПРОТИ УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ ВАРТО РОЗШИРИТИ.

Насправді дякуємо від імені всіх українців. що нарешті хоч якось ускладнять життя для пройдисвітів. що пролізли до депутатства у ВРУ.

Звісно в Україні їм житиметсья і надалі приспівуючи. але таки поза межами життя ускладниться.

Ось це повідомлення, що так нас звеселило.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine

2 год  · Сьогодні Сполучені Штати запроваджують санкції проти семи фізичних осіб та чотирьох організацій, які є частиною мережі іноземного впливу, пов’язаної з Росією та Андрієм Деркачем, проти якого були запроваджені санкції 10 вересня 2020 року, відповідно до Наказу Уряду США № 13848, за його спробу вплинути на президентські вибори в США 2020 року. Деркач, народний депутат України, вже понад десять років є активним російським агентом, який підтримує тісні зв’язки з російськими спецслужбами. Колишні українські держслужбовці Костянтин Кулик, Олександр Онищенко, Андрій Теліженко і нинішній народний депутат України Олександр Дубінський публічно виступали разом з Деркачем або приєднувалися до нього для скоординованого поширення і просування облудних або необґрунтованих закидів стосовно кандидата на політичну посаду в США. Вони робили неодноразові публічні заяви, просуваючи зловмисні тези про участь чиновників уряду США у корупційних справах в Україні. Ці дії та тези підтримують цілі Деркача вплинути на президентські вибори у США 2020 року. Ці особи були визначені, відповідно до наказу Президента США №13848, такими, що прямо або опосередковано брали участь, спонсорували, приховували або іншим чином були причетні до іноземного втручання у спробі підірвати президентські вибори в США 2020 року. «NabuLeaks», «Ера-Mедіа», «Only News» і «Скептик TOВ» – це медіакомпанії в Україні, які поширюють неправдиву інформацію за вказівкою Деркача та його спільників. На них поширюються санкції, згідно з наказом Президента США № 13848, через те, що вони належать Деркачу чи його медійній команді або контролюються ними. Ці санкції також стосуються Петра Журавля, Дмитра Ковальчука і Антона Симоненка через те, що вони надавали фінансову, матеріальну або технологічну підтримку, надавали товари чи послуги Деркачу на підтримку його діяльності. Докладніша інформація про сьогоднішні дії у пресрелізі Міністерства фінансів США: https://home.treasury.gov/news/press-releases/sm1232

Ким варто продовжити список санкцій? Так він доволі великий і насамперед вам до роздумів список всіх депутатів ВРУ всіх часів, що турборежимом проти народу України і введення нестерпних умов для нього. прикривають дерибан. що вони робили розкрадаючи, в першу чергу , гроші США.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: