«Сороконіжка Корбана»: перша лінія оточення

07 вересня 2020 о 11:30 - 37300

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Сороконіжка Корбана»: перша лінія оточення

Геннадій Корбан – постать у Дніпрі, та і на теренах України, доволі відома. Але не з хорошої сторони. Його називали «рейдер № 1» в Україні. Сам себе він характеризував як «конфліктолог».

Численні журналістські розслідування зводяться до одного висновку – на сьогоднішній день Геннадій Корбан є «тіньовим мером» Дніпра і одним з основних вигодонабувачів від діяльності міської влади.

Ми вирішили «розкласти по поличках» оточення Геннадія Корбана для того, щоб кожен читач, побачивши те чи інше прізвище, розумів, звідки «ноги ростуть». І для того, щоб ґрунтовніше дослідити його «непряме» оточення.

І почали з першої лінії: тих, хто напряму записані з ним співзасновниками фірм та хто керує його фірмами.

Нагадаємо, що Корбан досі офіційно очолює Дніпропетровську обласну організацію партії «УКРОП» та з недавніх пір очолює Громадську раду при Дніпровській міській раді.

Він офіційно є власником або співвласником 15 підприємств. Йдеться про наступні: ПАТ «Інжи­нірінгово-виробниче підприємство «Енергія», ТОВ «Рент істейт компані», ТОВ «Алістар ЛТД», ТОВ «Інтенсив Ресурс», ТОВ «Перша Корпоративна Група», ТОВ «Веллінгтон Груп», ТОВ «Рентон ЛТД», ПП «Кардіс», ТОВ «Компанія «Дан-Груп», ПП «Вілегія», ТОВ «Дніпровська Девелоперська компанія», ПП «Агератум», ТОВ «Національний Брокерський Дім», ПП «Сафнід», ПП «Талар-Д».

Майже всі вони працюють з нерухомістю, а саме – надають в оренду й експлуатацію власне чи орендоване нерухоме майно, та займаються діяльністю у сфері права.

Офіційних партнерів та менеджерів Геннадія Корбана важливо визначити для того, щоб дослідити «другу лінію» його оточення, але про це пізніше.

Давніми партнерами голови Громадської ради при Дніпровській міськраді називають Володимира Горба та Володимира Яська. Свого часу Володимир Горб очолював компанію «Славутич-Капітал» Геннадія Корбана.

На Корбана працює ціла сім’я – подружжя Юрій та Ніна Колесник, а також їхній син – Дмитро. Вони напряму значаться керівниками різних фірм голови Громадської ради при Дніпровській міськраді.

Ніна Колесник, на сьогоднішній день, керує, серед іншого, ТОВ «Центральний універсальний магазин Дніпро» (ТОВ «ЦУМ»). Раніше «Лица» писали, що це підприємство купило будівлю у Дніпрі (вул. Старокозацька, 40-б), де розташовувалися дві редакції: інформагенства «Мост Днепр» та телеканалу «Відкритий».

У поле зору журналістів потрапляв і Олександр Олядрук, партнер Корбана по ТОВ «Алістар ЛТД». Прізвище Олядрук, як і Ясько, неодноразово згадувалося у контексті переділу ринку реклами у Дніпрі.

Також до оточення Геннадія Корбана входять: Сергій Мацько, Олена Холодна, Олександра Медяна, Вікторія Байрамова, Анастасія Кудрявцева, Ірина Ведмеденко, Олена Давидова, Дмитро Бондар.

 

Євгеній Іванов

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: