Сьогодні ввечері – останнє повне сонячне затемнення року

14 грудня 2020 о 13:25 - 2342
Сьогодні ввечері – останнє повне сонячне затемнення року

О 16:33 по Києву 14 грудня почнеться, а піку досягне о 18:30 повне місячне затемнення.

Помилуватися на затемнення можна буде в Південній Америці, Тихому океані, Атлантиці, Індійському океані і в Антарктиді.

«Під час затемнень – і нинішнє не є винятком – важливо максимально уважно ставитися до свого здоров’я. Велика ймовірність інфарктів, інсультів і серцевих нападів. Людям, що страждають на хронічні серцево-судинні захворювання, життєво необхідно притримувати рекомендацій, наданих їм призначеним лікарем: вчасно приймати ліки, уникати занадто активних дій, зберігати спокій і частіше бувати на свіжому повітрі», – нагадує Tsn.ua.

Примітно, що сонячне затемнення співпаде сьогодні із Молодиком.

Молодик (молодий місяць – ред.) народиться о 18:17 по Києву під астрологічним знаком Стрільця, який, зазвичай, мотивує людей на стабільність, спокій і порядок.

«Варто врахувати, що сонячне затемнення відбудеться в дні Гекати, коли на небі немає Місяця – точніше, його не видно. В такий час психічно неврівноважених людей можуть, з одного боку, відвідувати похмурі думки, вони легко впадають апатію і депресію, а, з іншого, відчувають роздратування аж до крайнього його ступеня – зловтішання і сказу. У зв’язку з цим не варто спілкуватися з людьми, які мають репутацію запальних і нестриманих, а також з незнайомцями, від яких невідомо чого можна очікувати. Небажано ходити в темний час доби безлюдними вулицями, носити дорогі прикраси і мати з собою великі суми грошей», – попереджають астрологи.

При цьому, ці дні підходять для аналізу минулого і побудови планів.

«Не забувайте, що в перші кілька днів молодика сприятливо загадувати бажання і будувати плани на майбутнє, а ще мріяти. Також період Молодика добре підходить для аналізу минулого, висновків, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань», – пише 1news.com.ua.

Фаза Повні (повний місяць – ред.)  почнеться наприкінці місяця – 30 грудня, о 05:29. Вона пройде під знаком Рака, який додасть чуттєвості і романтизму в світовідчуття людей. Тож у цю останню повню 2020 року у багатьох посиляться переживання з будь-якого приводу, зросте сентиментальність і навіть сльозливість.

У період повні і кілька днів поспіль люди прагнуть внутрішньої свободи і незалежності. Емоції проявляються більш відкрито. У такі дні люди не хочуть жити під диктовку і не терплять найменшого тиску на себе.

Нагадаємо, 4 липня 2020 року у Сонячній системі відбувся Великий (повний) парад планет.

27 липня 2018-го пройшло найтриваліше місячне затемнення XXI сторіччя.

Поділитися: