“Слуга народу” з міськради веде незаконну забудову

02 грудня 2020 о 15:45 - 2918

AvatarVirsavia Gonchar


“Слуга народу” з міськради веде незаконну забудову

Місяць назад Антон Лежньов пройшов до міськради від «Слуги народу». Але жителі одного з дворів Дніпра вже скаржаться на незаконну забудову, за яку відповідальний новоспечений народний обранець.

Про це повідомили в інформаційному ресурсі 49000.com.ua”.

В кінці літа 2020 року під дворами багатоповерхівки на Набережній Перемоги, 42 з’явилися гаражі. А кілька днів по тому встановили нові бетонні блоки. Більш того, гаражі поставили прямо на мережі водопроводу і  зруйнували колодязь. У КП «Дніпроводоканал» обурюються – це може стати причиною аварії, яку усунути без знесення гаражів неможливо.

Взимку, грунт може просісти, і труба лопається. У разі витоку на мережі ремонт водопроводу буде неможливий. Тільки після демонтажу гаражів, – розповідає заступник начальника з експлуатації КП «Дніпроводоканал» Дмитро Пироговський.

Гаражі виставлені на продаж, а за номером, який написаний на них, журналістам відповідає «слуга народу» Антон Лежньов. Незаконно збудовані гаражі, він продає по 12 тисяч гривень.

Але депутат не поспішає повідомляти про свої доходи в декларації. До листопада 2020 року він значився співвласником компанії «Комфорт сіті Пріоріті». Не кажучи вже про те, що в цей же час Лежньов, судячи з декларацій, займав посаду начальника техвідділу при управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної держадміністрації. І в звітах він ні словом ні згадав про цей бізнес. Тобто, поєднував бізнес з державною службою, що заборонено законом.

Цікава ця фірма також тим, що один з її акціонерів – Дмитро В’ячеславович Капустін, який являється співвласником фірми «Алан». Нею також володіє одіозний бізнесмен Олександр Петровський, відомий в колах специфічних підприємців під кличкою «Нарик». Нагадаємо, колишній генеральний прокурор Юрій Луценко називав його кримінальним авторитетом. Здавалося б просто збіг, але за тією ж адресою, що і «Комфорт сіті Пріоріті» знаходиться фірма зі схожою назвою – «Комфорт Лайф Дніпро», в засновниках якого значиться вищезгаданий В’ячеслав Капустін.

Можливо, це низка дивовижних збігів, але виглядає все так, ніби новоспечений депутат міськради мав спільну справу з сином партнера Петровського.

Виглядає все так, що дніпровських виборців в міськраді буде представляти людина з вельми сумнівними зв’язками, який не встигнувши прийняти присягу депутата, почав наживатися на людях.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: