Скільки в українців буде вихідних на Різдво 2021 року

08 грудня 2020 о 12:00 - 1746
Скільки в українців буде вихідних на Різдво 2021 року

Нашим співвітчизникам пощастило, що в наступному році Різдво Христове, яке святкують 7-го січня за юліанським календарем, припадає на четвер.

Український Кабмін своїм розпорядженням рекомендував зробити наступний день вихідним також, повідомляє Релегійно-нформаційна служба України.

Тобто, п’ятниця теж буде вихідним днем, а за нею, так би мовити, класичні вихідні субота та неділя.

Отже, громадяни української держави на різдвяні свята будуть відпочивати: 7, 8, 9, 10 січня.

Але відпрацювати лишній вихідний теж прийдеться.

“Керівники підприємств, установ та організацій, у яких встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, зможуть перенести робочі дні з п’ятниці 8 січня на суботу 16 січня”, – йдеться в розпорядженні.

Також три дні вихідних цьогоріч припадають на Різдво за григоріанським календарем, тобто католицьке Різдво : 25 грудня (п’ятниця) та 26-27 грудня (субота і неділя).

Але слід вважати і на те, що керівництво держави планує ввести черговий локдаун саме в січні наступного року, а саме 2-го числа. Про це повідомляє Telegram-канал БДСН. Серед іншого там вишуть, що ймовірно локдаун протримають до 23 січня. У цей період не будуть працювати держструктури, розважальні об’єкти, школи, дитячі садки, спортзали, ресторани, відкриті кордони. Натомість транспорт, продуктові магазини, готелі, храми, гірськолижні курорти працювати ймовірно будуть. З цієї причини зимові канікули у школах можуть бути продовжені на термін дії карантинних обмежень.

Поділитися: