СК «Дніпро-1» здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України

23 лютого 2021 о 11:15 - 862

Заключним матчем 15-го туру УПЛ став поєдинок міч донецьким Олімпіком та СК Дніпро-1. У підсумку матчу дніпряни здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Ігор Йовічевіч же вирішив нічого не змінювати у виграшному варіанті складу і знову довірився тим же одинадцяти виконавцям з перших хвилин, що виходили й проти «Інгульця». І вони не підвели, з перших же хвилин грунтовно притиснувши «Олімпік» до його воріт.

В першому таймі дніпряни могли вже одразу забивати. На ворота голкіпера Олімпіка прийшлося дуже багато ударів, але в деяких моментах гравцям СК «Дніпро-1» не вистачало точності, а в деяких моментах донечан рятував каркас воріт.

У перерві наставники не зробили замін, але де у господарів було тонко, там все ж і порвалося. Черговий стандарт, буденна подача Піхальонка і така ж скидка Дугласа, але Драмме, чомусь, вирішив допомогти Чекотуну і зрізав м’яч у власні ворота. Природно, «Олімпіку» довелося атакувати, тим самим оголяючи центральний плацдарм. Цим найбільш інтенсивно користувався той же Піхальонок, який в середині другого тайму перетворився на ключову фігуру «Дніпра-1» в питаннях креативу.

У кінцівці гості діяли по рахунку і в той же час практично нівелювали небезпеку біля своїх воріт з боку суперника. Навіть небезпечних підходів до воріт Юрчука у «Олімпіка» не було, що вже говорити про фінальну навалу. Ну а дніпряни забили ще раз — Когут знайшов пасом Булецу, Сергій розвернувся і пробив точно в дальній кут.

На виході дніпряни мають другу поспіль «суху» перемогу у чемпіонаті і десяте місце у таблиці УПЛ. Наступний матч СК «Дніпро-1» відбудеться у Маріуполі проти однойменної команди і запланований він на 27 лютого.

Нагадаємо, спортсмени Дніпропетровщини вибороли 14 медалей на Кубку України з бадмінтону.