СК «Дніпро-1» зазнав нищівної поразки від «Олександрії»

27 вересня 2020 о 10:09 - 2388

adminadmin

Олександрія вдома розгромила СК Дніпро-1 (4:1) в матчі 4-го туру Favbet Ліги. Це був перший поєдинок дніпрян під керівництвом Ігора Йовічевіча, який змінив на посту головного тренера команди Дмитра Михайленка.

У першому таймі Олександрія відзначилася двічі. Голи на рахунку Дениса Безбородько і Максима Третьякова.

На 60-й хвилині автоголом відзначився центральний захисник гостей Олександр Сваток. В середині другого тайму ще один гол Олександрії забив Валерій Лучкевич. У кінцівці поєдинку гості скоротили відставання в рахунку зусиллями Володимира Адамюка.

Олександрія набрала шість очок і піднялася на четверте місце УПЛ. СК Дніпро-1 з одним очком йде на передостанній позиції турнірної таблиці.

У наступному турі Олександрія зіграє з Олімпіком, СК Дніпро-1 вдома прийматиме Ворсклу.