Сім різних підрозділів поліції перекривали один канал постачання фальсифікату (фото/відео)

26 квітня 2021 о 11:45 - 510

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Сім різних підрозділів поліції перекривали один канал постачання фальсифікату (фото/відео)

Правоохоронці встановили, що готову продукцію зловмисники постачали то закладів торгівлі Дніпропетровській області.

Мова про фальсифіковану алкогольну та тютюнову продукцію наголошують в поліції.

Також звертають увагу на те, що було проведено понад 30 обшуків у складських приміщеннях та за місцем виготовлення, фасування та продажу контрафактної продукції.

 

Окремо у правоохоронних органах приділили увагу тим, хто проводив ці обшуки.

22 квітня слідчі слідчого управління, під оперативним супроводженням працівників управління міграційної поліції, управління кримінального розшуку та кримінального аналізу ГУНП в Дніпропетровській області, а також співробітників Дніпровського районного управління поліції із залученням спецпідрозділу полку поліції особливого призначення та працівників управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області провели понад 30 обшуків на території Дніпропетровщини”.

А результатом цієї грандіозної роботи стало вилучення з обігу майже 3 тис. пляшок готової горілчаної продукції, понад 1.000 пачок цигарок, близько 150 тис. підроблених марок акцизного збору, ємкості для спирту, а також приладдя для виготовлення та фасування контрафактної продукції.

Серед іншого були в “чорних” підприємців й пристрої закриття пляшок, та самі кришки кількістю 10 тис. штук, та 9 тис. порожніх пляшок.

Також поліцейські вилучили мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерне обладнання, 2 тис. доларів США, 4 тис. гривень та документи”.

 Наразі вилучену продукцію направлено для проведення низки експертиз.

Раніше ми повідомляли про те, що муніципальні вартові в Дніпрі спіймали на гарячому дві наливайки (фото).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: