Школярів Дніпропетровщини запрошують взяти участь в творчому конкурсі з історії

07 вересня 2020 о 21:52 - 5676

verasta3verasta3


Школярів Дніпропетровщини запрошують взяти участь в творчому конкурсі з історії

«Хто він – Дмитро Яворницький?». Учнів шкіл та коледжів запрошують поміркувати над цим питанням і прийняти участь в творчому конкурсі. Роботи прийматимуть до 15 жовтня.

Про це повідомили в Управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«У цьому році відзначаємо 165 річницю з дня народження видатного історика Дмитра Яворницького. Для нашого краю це знакова особистість, – відзначили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА. – З нагоди ювілею Меморіальний будинок-музей ім. Д.І. Яворницького організував творчий конкурс для школярів і студентів коледжів і училищ. Запрошуємо молодь Дніпропетровщини взяти участь».

Переможців визначатимуть у трьох номінаціях – літературний твір, комп’ютерна презентація та художня робота. І в двох вікових групах – серед учасників до 12 років і від 12 до 18-ти.

Оцінювати будуть повноту розкриття теми, оригінальність, рівень художньої майстерності і авторського самовираження. Всього виберуть 12 кращих робіт. Переможці отримають дипломи та призи від організаторів. Їх нагородять 6 листопада у час святкування дня народження Д.І.Яворницького.

Літературні твори та презентації слід відправляти на електронну пошту: yavor@email.ua. Малюнки приймають безпосередньо в будинку-музеї за адресою: м Дніпро, площа Т.Г. Шевченко, 5.

Детальні умови участі – на сайті.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: