Школи, де розмістяться виборчі дільниці, готові до проведення безпечних виборів – Бабак

09 вересня 2020 о 06:30 - 9308

verasta3verasta3


Школи, де розмістяться виборчі дільниці, готові до проведення безпечних виборів – Бабак

Школи, у яких будуть розміщуватись виборчі дільниці, готові до проведення безпечних місцевих виборів, механізми були відпрацьовані під час проведення ЗНО. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак, передає УНН.

«Що стосується шкіл. Я не бачу в цьому проблеми. По-перше, школи зараз працюють, в більшості. Звісно, в червоних зонах є карантинні обмеження, але ми провели Зовнішнє незалежне оцінювання, де одночасно взяли участь в ньому 270 тис. дітей, які знаходились декілька годин в школі постійно. І нічого страшного, і спалаху після цього не сталося. Школи готові, механізм відпрацьований, протоколи безпеки вже відпрацьовані, якщо можна так сказати, на ЗНО», – сказав Сергій Бабак.

Він зазначив, що у школах на виборчих дільницях заходять в три приміщення – хол, коридор, спортзал і вихід.

«Я не бачу в цьому проблему. Елементарні заходи безпеки і вибори відбудуться безпечно. Я не бачу в цьому проблеми, тому я не бачу жодної підстави для того, щоб їх переносити, насправді. Ну, окрім надзвичайного стану по всій країні, або військового стану, але я сподіваюсь, що цього в нас не буде», – додав Сергій Бабак.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: