Школа зі скляною стелею, єдина така в Україні, відкрилася у селі Волоське

11 вересня 2020 о 12:00 - 6542

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Школа зі скляною стелею, єдина така в Україні, відкрилася у селі Волоське

Школа, де в кабінеті астрономії скляна стеля – для вивчення зірок на небі, – відкрилась після реконструкції. Знаходиться цей навчальний заклад у селі Волоське Дніпровського району.

«Волоська школа існує з 1936 року. До цього року у школі не було кабінетної системи. Не було кабінету фізики, не було кабінету хімії, не було кабінету біології, тому, звичайно, практична частина програм з цих предметів виконувалася  не повністю. І у школі не було ні актової зали. Хоча багато дітей є, які люблять співати, люблять танцювати, і це вони показували всьому селу Волоському, але всі наші шкільні заходи ми проводили у вестибюлі. Це не дуже зручно», – розказує заступник директора школи Людмила Водеп’янова.

На реконструкцію будівлі було виділено 48 мільйонів гривень.

«Тут для дітей створили сучасні та комфортні умови. Спортивний та актовий зали, нові яскраві кабінети, серед цікавинок – кабінет астрономії! Зовні встановили ігрові та спортивні майданчики, окрему зону для вивчення правил дорожнього руху», – інформує пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Також, будівлю навчального закладу обладнали новими інженерними системами: опалення, вентиляція, водопостачання, каналізація, електропостачання, система пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі; система охоронної сигналізації, системи зв’язку, радіофікація, відеоспостереження.

Проєктна потужність школи – до 200 дітей.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: