Що відомо про підприємство, куди їде прем’єр-міністр Денис Шмигаль

26 травня 2021 о 15:55 - 2420

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Що відомо про підприємство, куди їде прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Підприємство, яке відвідає Денис Шмигаль, включене до Реєстру операторів та провайдерів.

27 травня 2021 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль здійснить робочу поїздку до Дніпропетровської області. Він відкриє міжнародний інвестиційний форум «UkraineInvest Talks Dnipro», що розпочне свою роботу о 10:00.

Трансляція здійснюватиметься за посиланням: https://youtu.be/8Z_87WevAis

Про це повідомляється на офіційному сайті Кабінету міністрів України.

«В рамках робочої поїздки Денис Шмигаль також ознайомиться з ходом будівництва ділянки дороги Південного обходу м. Дніпра та басейну спортивного комплексу «Слобожанський», з роботою комунального некомерційного підприємства Дніпровської міської ради «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» та підприємства «Флайт Контрол», – йдеться також на сайті Кабміну.

Пошук у відкритих джерелах показав, що ТОВ «Флайт Контрол»  зареєстроване 3 роки і 10 місяців тому. Засновник – американська компанія «Спейс Сістемз Інжинірінг», кінцевий бенефіціарний власник – громадянин США Максим Поляков. Директор – Максютін Дмитро Сергійович.

ТОВ зареєстроване за місцем масової реєстрації юридичних, фізичних осіб: на цю адресу зареєстровано 119 суб’єктів.

Основний вид діяльності – «Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук».

Зимою цього року ТОВ «Флайт Контрол» орендувало будівлю загальною площею 288 кв. м, яка розташована за адресою: місто Дніпро, вул. Криворізька, 1 і перебуває на балансі ДП «ВО «ПМЗ ІМ О.М.Макарова» за 6.100 гривень/місяць.

30 листопада 2018 року «Флайт Контрол» отримав дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2 га в оренду.

«Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га за рахунок земель водного фонду, загального користування державної власності за межами населеного пункту, на території Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку», – йдеться в Розпорядженні від 30 листопада 2018 року, № Р-750/0/3-18 тодішнього і сьогоднішнього голови ДніпроОДА Валентина Резниченка.

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, ще у 2017 році підприємство, куди їде Денис Шмигаль, включили до Реєстру операторів та провайдерів як оператора

«технічного обслуговування та експлуатації власних супутникових мереж».

Нагадаємо, раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: