Шахрай, що спричинив державі шкоду на понад 1 мільйон гривень, постане перед судом

12 вересня 2020 о 15:02 - 3172

verasta3verasta3


Шахрай, що спричинив державі шкоду на понад 1 мільйон гривень, постане перед судом

На Дніпропетровщині судитимуть громадянина, який за допомогою підроблених документів, отримав право власності на земельну ділянку лісового фонду вартістю понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Новомосковською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно громадянина за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 та ч.4 ст.358 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах, використання завідомо підробленого документа).

За даними слідства, мешканець Новомосковського району, з метою одержання права власності на земельну ділянку лісового фонду площею 0,3608 га, надав приватному нотаріусу підроблений документ – розпорядження голови Новомосковської райдержадміністрації, до якого внесено завідомо недостовірні відомості про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі громадянину земельної ділянки на території Орлівщанської сільської ради.

Таким чином обвинувачений зареєстрував за собою право власності на земельну ділянку вартістю понад 1 млн грн, спричинивши державі шкоду на вказану суму.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: