Розказав про “Парус”, дніпровський аеропорт та інші проєкти: Геннадій Корбан дав інтерв’ю

28 грудня 2021 о 12:00 - 14052

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Розказав про “Парус”, дніпровський аеропорт та інші проєкти: Геннадій Корбан дав інтерв’ю

З’явилось інтерв’ю бізнесмена та голови Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадія Корбана, яке було анонсоване майже місяць тому.

В інтерв’ю Геннадій Корбан поділився планами на реконструкцію території від готелю “Парус” до річпорту.  За словами  Корбана, на цій території планується створення сучасного нового міста.

“Реконструювати “Парус” немає сенсу. Будівля простояла багато років. Його треба ліквідувати. Ділянка від “Паруса” до кінця вантажного порту – 10 га території. Це зона розвитку. Місто має великий інвестиційний проект — цілий комплекс від річпорту до “Паруса”. Там буде нове місто. З цього приводу приїжджав до Дніпра Василь Хмельницький. Ви можете знати його проект Unit.City у Києві. На цій території буде Unit.City, кілька знакових об’єктів. Це великий інвестиційний проект, під який місто запрошуватиме інвесторів. Буде єдина концепція, великий паркінг, музеї, бізнес-школи, бізнес-інкубатор”, – поділився Геннадій Корбан.

Головний громадський діяч Дніпра та друг мера Філатова повідомив про перспективи будівництва аеропорту. Він зазначив, що зараз держава будує нову злітну смугу, перон, а бізнесмен Олександр Ярославський – будівлю аеропорту.

За два роки це все буде готове. Але є ще аеродром, експлуатантом якого є компанія, пов’язана із Ігорем Коломойським. Це біда. Тому що він має давати слоти для авіакомпаній, які хочуть до нас літати. Коломойський не дає їм дозволу приземлитися. Потрібно зруйнувати цю монополію, що намагається не перший рік зробити місто. Подано позов до Кабміну та інших державних органів, які зобов’язані визначитися з експлуатантом аеродрому. Таким може бути місто. Якщо так станеться, я впевнений, мер Дніпра Борис Філатов одразу відкриє небо для всіх бажаючих”, – сказав Геннадій Корбан.

Корбан також додав, що, ймовірно, Ярославський стане другим експлуатантом аеродрому. Коломойський відповідатиме за внутрішні рейси, а Ярославський – за міжнародні.

У інтерв’ю Корбан також натякнув на свої загальноукраїнські політичні амбіції. При цьому він не хотів би ставати депутатом, а волів би “решать прикладные задачи”.

“Лица” раніше писали про таке:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: