ROZETKA оголосила тиждень малих українських виробників в рамках проекту «Купуй українське»

27 жовтня 2020 о 19:00 - 1774
ROZETKA оголосила тиждень малих українських виробників в рамках проекту «Купуй українське»

З 27 жовтня по 1 листопада в Україні пройде Тиждень малих українських виробників. Його мета – підтримати представників малого бізнесу, стимулювати попит на товари українського виробництва і створити щорічну традицію підтримки локальних виробників.

Ініціатором Тижня став найбільший онлайн-рітейлер ROZETKA, повідомляє «Бизнес Цензор» з посиланням на прес-службу компанії.

Рітейлер закликає малих українських виробників приєднуватися до проекту, створювати спеціальні пропозиції і знижки, а всіх українців – підтримати локальних виробників, купуючи товари та розповідаючи про українські брендах в соцмережах.

«У США вже десять років існує Small Business Saturday – день, коли вся країна підтримує і популяризує локальних виробників, – каже співзасновник ROZETKA Владислав Чечоткін. – Ми вирішили ввести таку традицію в Україні, адже малий бізнес, який активно розвивався, зараз під загрозою. Ми віримо, що Тиждень малих українських виробників стане щорічною традицією і буде користуватися не меншим попитом, ніж «Чорна п’ятниця».

В рамках Тижня на сайті ROZETKA з’являться спецпропозиції з товарами малих українських виробників. Але приєднатися до проекту може будь-хто.

Локальні виробники можуть завантажити спеціальні наклейки Тижня для своїх магазинів, соцмереж або сайту, зробити спеціальні пропозиції або знижки на свої товари, а також об’єднуватися з іншими брендами в колаборації.

Українців в рамках Тижня закликають:

– купувати товари малих українських виробників на заміну або в додаток до іноземних;

– розповідати про них в соціальних мережах з хештегом # купуюукраїнське;

– підтримати нову традицію: встановити тематичну рамку на аватар в Facebook і спробувати AR-маску проекту в Instagram stories.

Крім спецпропозицій, протягом тижня ROZETKA буде розповідати про малих українських виробниках на сайті компанії і в соціальних мережах. Також, у вільному доступі будуть розміщені наклейки на підтримку малого бізнесу, які зможе роздрукувати кожен бажаючий.

Поділитися: