Росію зупинить лише сумісна з НАТО потужна сучасна українська армія, – «УДАР Віталія Кличка» про відмову Росії продовжити мандат ОБСЄ на кордоні

10 вересня 2021 о 15:45 - 28757

Avatarredaktor


Росію зупинить лише сумісна з НАТО потужна сучасна українська армія, – «УДАР Віталія Кличка» про відмову Росії продовжити мандат ОБСЄ на кордоні

Нещодавнє рішення російської влади не продовжувати мандат місії ОБСЄ на кордоні з Україною – стало черговим кроком в дестабілізації безпекової ситуації на українсько-російському кордоні, що може призвести до ескалації збройного конфлікту на сході України.

Як відомо, російська делегація 2 вересня під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні оголосила про особисте рішення президента РФ Путіна не продовжувати мандат спостережної місії ОБСЄ на пунктах перетину кордону Росії та України, які українська влада не контролює.

Варто нагадати, що весною цього року Росія вже вдавалася до бряцання зброєю на кордоні з Україною, прикриваючись військовими навчаннями. Тоді завдяки міжнародному тиску та внутрішній мобілізації вдалося відвернути загрозу широкомасштабного наступу Росії на Україну.

В «УДАРі Віталія Кличка» закликають наших міжнародних партнерів вжити адекватних заходів у протидії деструктивним діям російського агресора:

«Українська влада має негайно закликати наших міжнародних партнерів до проведення на території України багатоцільових військових навчань».

Експерти УДАРу виступають з ідеєю, щоб спільні військові навчання НАТО, а відтак – присутність військ країн НАТО на території України, були перманентними. Це стане важливим фактором гарантування безпеки в Україні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: