Роботи по будівництву та реконструкції шкіл в області будуть закінчені найближчим часом

02 вересня 2020 о 22:56 - 8938

verasta3verasta3


Роботи по будівництву та реконструкції шкіл в області  будуть закінчені найближчим часом

Цього року в області реконструюють 26 шкіл, з них 8 закладів освіти готові на 100%: у Слобожанському, Синельниковому, Ганнівці Верхньодніпровського району , Межовій, Магдалинівці, Апостоловому, Іларіоновому, с. Карпівка Широківського району , повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Ще 12 навчальних закладів із загального списку реконструкцій – на фінішній прямій, їх готовність майже 95%: у Волоському, Покровському, Томаківці, Чаплинці, Перещепиному, Васильківці, три школи в Дніпрі, Кам’янському, с. Лихівка П’тихатського району, Царичанці. Тут роботи будуть закінчені найближчим часом. Інші об`єкти за планом здадуть в експлуатацію до кінця 2020 року.

Загалом з обласного бюджету на ці реконструкції було виділено близько півмільярда гривень.

Основні роботи, що були виконані в цих школах: утеплені та оздоблені фасади, відремонтовані покрівлі, замінені труби, встановлені нові вікна, створені нові системи опалення, внутрішнє оздоблення.

Територію також перевтілюють: будують спортивні майданчики, влаштовують газони, висаджують рослини. Закуплені нові меблі. Деякі школи були відтворені майже з нуля.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: