Робітники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин – у попиті роботодавців

08 квітня 2021 о 08:35 - 348
Робітники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин – у попиті роботодавців

Найчастіше роботодавці шукають водіїв, слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, електрослюсарів та токарів.

Про це повідомила Дніпропетровська обласна служба зайнятості, яка співпрацювала в січні-березні 2021 року з майже 5,5 тисячами роботодавців, які пропонували працевлаштування на понад 22 тисячі вакансій.

Найбільша частина (майже 70,1%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області, була зосереджена у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

У сільськогосподарському секторі – користуються попитом трактористи, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та робітники фермерського господарства.

Незмінним є попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – лікарів, інженерів різних галузей, вихователів, вчителів, бухгалтерів, фахівців, майстрів, менеджерів, психологів та юристів.

Серед некваліфікованих працівників найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, кур’єри, вантажники та двірники.

«Нагадуємо, усі вакансії – на сайті державної служби зайнятості – за цим посиланням, – нагадують у службі зайнятості. – Пропозиції оновлюються щодня!».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наразі у середньому по Україні на одне вільне робоче місце претендує шість безробітних.

 

Поділитися: