Різник з Кривого Рогу вимагає для себе смертної кари (фото, відео)

08 листопада 2020 о 17:00 - 3380

verasta3verasta3


Різник з Кривого Рогу вимагає для себе смертної кари (фото, відео)

Вдома у вбивці не було знайдено ні наркотиків, ні будь-яких інших речовин. Він не пив і не курив категорично. Але за рік до трагедії у чоловіка були короткочасні панічні атаки.

Трагедія в Кривому Розі сталася 7 листопада о 16:30. Протягом декількох годин 29-річний місцевий безробітний, хаотично рухаючись вулицями, нападав з ножем на випадкових перехожих. Унаслідок нападу дві людини, батько і син, померли на місці, вісім – доставлені до лікарні. Серед них 8-річний хлопчик.

Під час затримання нападник повідомив, що він «народився в пеклі», «ми всі живемо в пеклі», і заявив, що він «син Божий Адам. Бог наказав йому вбити 15 осіб» і у нього є «зошит смерті», але його «ніхто не відкриє, бо є доля». Учора вночі поліція провела обшук у квартирі підозрюваного. Під час обшуку були присутні і родичі нападника, повідомляють Факти.

Як стверджує мати нападника, вдома у сина не було знайдено ні наркотиків, ні будь-яких інших речовин. Її син не пив і не курив категорично.

Поліція виявила на стінах дивні малюнки і кола, намальовані від руки. Зі сміттєвого кошика витягли зошити з якимись цифрами і колами. Тиждень тому мати приходила до Тараса додому (він живе окремо), тоді на стінах малюнків ще не було.

«Далі нас повезли до райвідділу. Адвокат, якого надали синові, вважає, що він як і раніше в неадекватному стані. У кабінеті слідчого Тарас кричав: «Я вимагаю для себе смертної кари!». Адвокат сказав, що в Україні вона скасована. Син попросив: «Прошу як виняток!» – розповіла мати зловмисника.

Жінка бачила сина востаннє напередодні трагедії, ввечері 6 листопада. Вони збиралися на сімейні посиденьки у бабусі: пили чай, розмовляли. Того вечора син був спокійний. Жодної агресії не виявляв. Він не був ні агресивним, ні тривожним. Але за рік до того, що сталося, у чоловіка були короткочасні панічні атаки. Він серед ночі схоплювався, кричав.

«Син говорив, що йому страшно, він не може спати, йому снилися погані сни», – згадує жінка.

Мати зізналася, що дитина була свідком насильства в сім’ї з боку колишнього чоловіка, батька Тараса. Але подробиці вона не розповіла. Сказала лише, що боялася піти від чоловіка, бо чужі діти нікому не потрібні. Пізніше вони все ж розлучилися.

«Останній рік він був безробітним. Син навчався платно в Криворізькому гірничорудному університеті. Але не було фінансів платити далі, і навчання довелося залишити. Працював автослюсарем, продавцем, охоронцем, збирачем меблів. Їздив на заробітки. Потім повернувся. Пів року був на заробітках у Чехії. Після цього, приїхавши додому, не зміг знайти роботу через карантин. Але він жив економно. Заощаджень вистачало. Жив один: з дівчиною вони розійшлися», – розповіла мати.

Як повідомляли «Лица» раніше, Президент України Володимир Зеленський вважає тероризмом вбивства, які у Кривому Розі скоїв неадекватний зловмисник.

«Не сумніваюся, що сьогоднішні події у Кривому Розі є проявом абсолютного тероризму – за сенсом, по суті, за наслідками, за жахом, який прийшов у наші домівки. Навіть якщо за Кримінальним кодексом цей конкретний злочин, який стався сьогодні, буде потрактований інакше. Але саме так – це тероризм, варварський спосіб залякати людей. Тому жодного виправдання й жодної поблажливості до виродків роду людського», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, в середині жовтня жінка з психічними розладами вбила знайомого з особливою жорстокістю.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: