Рейдерство «Зозулі», прописка в окупованому Сімеїзі, бізнес з членом партії «Російсько-Український Союз», – № 3 від «Європейської Солідарності» в міськраду Дніпра

22 жовтня 2020 о 20:31 - 3899

Олена Гарагуц


Рейдерство «Зозулі», прописка в окупованому Сімеїзі, бізнес з членом партії «Російсько-Український Союз», – № 3 від «Європейської Солідарності» в міськраду Дніпра

Хмельников Артем Олександрович – депутат Дніпровської міської ради. Голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування.

Обраний від партії «Самопоміч», був керівником фракції та головою міської організації політичної партії. Однак через корупційний скандал у квітні 2017 року Артема Хмельникова було виключено з лав фракції та політичної партії.

Раніше, у березні 2017 року газета «Лица» передрукувала статтю «Сімейна «Самопоміч»: як секретар міськради Дніпра допомагає бізнесу батька».

Підпис під фото був таким:

«Пособник рейдерів Артем Хмельников».

Справа в тім, що ще у квітні 2010 року газета «Лица» висвітлювала намагання захопити човнову станцію Громадської організації володарів малогабаритних суден «Зозуля» у Дніпропетровську. Охоронниками рейдерів «керував Артем Хмельников, голова молодіжної ради при міськраді Дніпропетровська, до того ж адвокат».

Щоб підтримати редакцію газети «Лица» (Громадську організацію «Люстраційна антикорупційна рада Придніпров’я»), в суді виступили співвласники і пайщики ТОВ «Гастроном» (м. Дніпро) та ТОВ «Телерадіокомпанія  «Самарь» (м Новомосковськ). Вони свідчили про те, як при пособництві нинішнього глави комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Дніпровської міськради Хмельникова були захоплені їх підприємства і організації.

Після цього ганьбища представники Хмельникова перестали з’являтися в судові засідання, і суддя залишила позов депутата без розгляду.

Після вигнання з «Самопомочі», тривалий час політик-рейдер був позафракційним депутатом. Однак 2 вересня 2020 р. на сесії Дніпровської міської ради міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що Артем Хмельников приєднався до фракції політичної партії «Європейська Солідарність».

Переляканий Артем Хмельников на акції «Патріоти, єднаймося!» 12 серпня 2020р. у Дніпрі

 

На сайті Дніпровської міської ради вказано, що Хмельников є старшим викладачем кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпровської філії Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Однак на сайті самого навчального закладу прізвище Хмельникова як викладача вказаної кафедри не вказано.

До обрання в міську раду Хмельников був юристом, керував адвокатським об’єднанням «Верум».

До 2017 року Хмельников був прописаний в Сімеїзі, розташованому в окупованому Російською Федерацією Криму.

Був одним із співвласників «Правової корпорації «Дев’ять». Один з її засновників – Олексій Кесарійський, екс-депутат Дніпропетровської облради від «Блоку Наталії Вітренко», відомої своїми відверто проросійськими поглядами. Та й сам Кесарійський був членом партії з промовистою назвою «Російсько-Український Союз», а в 2006 його бачили під час захоплення ринку «Озерка».

З нинішньою депутаткою від «Громадської сили» Катериною Збарською Хмельников також заснував ГО «Дніпропетровська молодіжна рада». Крім того, Артем Хмельников був засновником нині ліквідованого товариства з обмеженою відповідальністю «Автодніпро». Один з її засновників – Максим Пальцун – входить в когорту Загіда Краснова і раніше балотувався до Дніпровської міськради від «Громадської сили».

Активісти Громадської організації «Платформа «Громадьский контроль» у 2017 році повідомляли, що Артем Хмельников не вніс в декларацію двоповерховий будинок, в якому мешкає, автомобіль Infinity, яким постійно користується, та бізнес дружини.

«Громконтроль» також з’ясував, що дружина депутата, разом з її батьком Валерієм Скляром, володіє ТОВ «Група «Мік». Частка Анни Хмельникової складає 50 тис грн. Ця інформація теж не потрапила в декларацію депутата.

Після обрання до міськради Хмельникова його тесть Валерій Скляр потрапив до тендерного комітету Комунального підприємства «Міська інфраструктура». Завдяки цьому на тендерах по вирубці дерев з дивною частотою почала перемагати ТОВ «Комбуд-Еко 77». Активісти «Громконтроля» заявляли, що ця фірма входить в орбіту Хмельникова і його соратника по фракції «Самопоміч», тодішнього секретаря міської ради Дніпра В’ячеслава Мішалова.

Тим часом, підприємство вирубувало абсолютно здорові дерева. У підсумку «Громконтроль» заявив, що таким чином з міського бюджету «вимили» великі гроші – 26 мільйонів гривень. За даними активістів, схема виглядала наступним чином: «Комбуд-Еко 77» вирубували потрібні породи дерев. Поспіль на їх утилізацію вигравала пов’язана з ним фірма – ПП «Хелп». Далі зі зрубаних дерев робилися брекети і продавалися КП «Комунжилсервіс», яке курировав В’ячеслав Мішалов. Це КП відповідає за опалення комунальних та бюджетних установ.

В кінці липня ц.р. ФОП Хмельникову А.О. вдалося протизаконно перейти з ІІІ на ІІ групу платників єдиного податку, що зменшило його податки в 9 разів.

Артем Хмельников немає на території України жодної нерухомості.

Наразі він балотується до Дніпровської міської ради під № 3 у Єдиному списку партії «Європейська солідарність» та у територіальному списку – № 1 по округу № 8 (Шевченківський район м. Дніпра).

Витяг з держреєстру речових прав та інш. по ІПН Хмельникова А.О. показав, що ніякої нерухомості в Україні у «європейського солідариста» немає

Поділитися: