Проєкт злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту Дніпропетровщини – майже готовий

16 серпня 2020 о 14:15 - 16183

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Проєкт злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту Дніпропетровщини – майже готовий

Підготовка проєкту злітно-посадкової смуги нового аеропорту Дніпропетровщини – на фініші. Його експертизу планують розпочати вже наприкінці серпня.

Про це інформує пресслужба ДніпроОДА.

Паралельно триває тендер на першу фазу роботи, який завершиться у вересні. Одразу після оголошення обраного підрядника стартує будівництво летовища.

«Першу фазу будівництва злітно-посадкової смуги планується розпочати вже у вересні 2020 року. Одночасно роботи зі зведення терміналу має запустити інвестор – компанія DCH. Нині завершується підготовка всіх документів, необхідних для цього, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Зокрема, триває тендер на визначення підрядника, який проведе підготовчі будівельні роботи. Переможця дізнаємося за місяць».

До середини вересня запланували підготувати й повний пакет документів для оголошення ще одного тендера, міжнародного. Там обиратимуть генпідрядника на другу фазу будівництва. Він виконає основну частину робіт.

Злітно-посадкову смугу Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині зведе держава – коштами розпоряджається держпідприємство «Фінінпро». Вона буде довжиною 3.200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами.

За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: