Проросійський телеканал Медведчука просуває кандидатуру Філатова на посаду мера Дніпра

15 вересня 2020 о 18:10 - 10692

adminadmin


Проросійський телеканал Медведчука просуває кандидатуру Філатова на посаду мера Дніпра

Проросійський телеканал «112 Україна», який пов’язують із народним депутатом України від політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктором Медведчуком, від імені дніпрян висунув міського голову Дніпра Бориса Філатова кандидатом у мери.

Так, на сайті телеканалу вийшла новина — «Дніпряни висунули на посаду мера Бориса Філатова»: «Під час конференції політичної партії Пропозиція у Дніпрі її учасники висунули кандидатом у мери Бориса Філатова. На початку зборів під головуванням Олександра Санжари виступив діючий міський голова Дніпра».

 

Що цікаво, такі ж самі повідомлення вийшли і на деяких інших сайтах, у тому числі підконтрольних Дніпровській міській раді, які отримують кошти з міського бюджету за «висвітлення діяльності міської ради».

На изображении может находиться: 1 человек, костюм, текст «информатор 45 мин. днепряне выдвинули на пост мэра бориса филатова DP.INFORMATOR.UA днепряне выдвинули на пост мэра бориса филатова i»

Однак підконтрольні міській владі ЗМІ не пояснили, хто конкретно з дніпрян, окрім Геннадія Корбана, висунув Бориса Філатова від політичної партії «Пропозиція» для участі у виборах мера Дніпра.

Нагадаємо, партія Корбана висунула на посаду мера Дніпра Бориса Філатова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: