Продажі нових авто в Україні б`ють рекорди: ТОП-5 марок квітня

03 травня 2021 о 16:00 - 1610

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Продажі нових авто в Україні  б`ють рекорди: ТОП-5 марок квітня

У квітні українці придбали і поставили на облік трохи більше 10 000 нових легкових авто, що майже втричі більше, ніж роком раніше.

Про це повідомляє Ліга, посилаючись на Укравтопром.

Щодо попереднього місяця поточного року попит на нові авто збільшився у квітні на 11%.

Таке значне квітневе зростання реєстрацій нових авто пояснюється низькою базою порівняння, причиною якої стали жорсткі карантинні обмеження через COVID-19, що діяли в Україні в минулому році.

Лідерську позицію на ринку зайняла японська марка Toyota, продажі автомобілів якої в річному численні виросли майже в чотири рази – до 1618 шт.

На друге місце спустилася Renault – 1215 реєстрацій. Зростання попиту на автомобілі цієї французької марки виявилося не таким значним як у конкурентів – всього на 58%.

З більш ніж триразовим зростанням продажів відносно квітня минулого року третю позицію зберегла за собою Kia – 830 од.

Четвертий результат показала Skoda – 616 нових авто (+ 242%).

Замикає п’ятірку марок-лідерів квітня з більш ніж 9-кратним зростанням продажів – Volkswagen, в заліку якого 482 зареєстрованих авто.

Бестселером місяці став компактний кросовер KIA Sportage – 640 нових автомобілів цієї моделі в квітні поповнили український автопарк.

Всього з початку року на українському ринку було зареєстровано 31,1 тис. Нових легкових автомобілів, що на 30% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше “Лица” писали: Кінець епохи бідності: українці купують все більше нових авто.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: