Продавці продукції фермерства онлайн запрошуються до участі у конкурсі

08 липня 2020 о 11:15 - 1368

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Продавці продукції фермерства онлайн запрошуються до участі у конкурсі

Компаніям або ФОП, що займаються онлайн-торгівлею продуктами харчування у Дніпропетровській області, пропонують гранти для залучення якомога більшої кількості малих виробників харчових продуктів до торгівлі через онлайн канали збуту.

Про це повідомляє Рrostir.ua.

Ініціативу «Фермер онлайн» впроваджує Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Також запрошення діє для Харьківської області.

Буде підтримано підприємницьку діяльність з онлайн-торгівлі на території Дніпропетровської чи Харківської областей з обов’язковим охопленням міст Дніпро та Харків у наступних ланцюгах доданої вартості: молоко, м’ясо, овочі, фрукти, ягоди, кондитерські вироби, аквакультура.

Бюджет проєкту – 8.000.000 грн.

«Остаточна сума спів-фінансування для кожної компанії-переможця цього конкурсу залежатиме від узгодженої діяльності і може виходити за межі 4 млн грн в ту чи іншу сторону. Очікується, що термін дії цієї ініціативи не перевищуватиме одного року. Приблизна дата початку діяльності у рамках ініціативи: жовтень 2020 року», – йдеться в повідомленні.

Ознайомитися із повним текстом оголошення про конкурс можна за цим посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: