Проїзд з Павлограда до Дніпра подорожчав: виправдовують зростанням мінімальної зарплати

02 грудня 2020 о 10:15 - 913

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Проїзд з Павлограда до Дніпра подорожчав: виправдовують зростанням мінімальної зарплати

1 грудня павлоградці, які прийшли на автостанцію, щоб купити квиток на автобус в Дніпро, були здивовані новою його ціною. Вартість проїзду піднялася на 7 гривень: замість 62 гривень тепер доведеться заплатити 69 грн.

Про це повідомляє 5632.com.ua

Підвищилася ціна на проїзд і в автобусах, які відправляються в Дніпро з автостанції «Орбіта» (район ПЗТО): замість звичних 55 гривень водії тепер беруть 60 грн.

З чим пов’язано підвищення, в касі автостанції Павлограда нам не змогли відповісти, оскільки підвищення тарифів – не в їх компетенції.

У ПрАТ «ДОПАС» – підприємстві, яке об’єднує автостанції, розташовані в містах і районних центрах Дніпропетровської області, в тому числі в Павлограді і Дніпрі також не змогли відповісти на питання, чому подорожчав проїзд, оскільки дане рішення приймають перевізники, які здійснюють автобусне обслуговування рейсів. А їх на маршруті Павлоград-Дніпро кілька.

Нарешті, в одному з таких підприємств-перевізників, ДП «Таксі-Сервіс» (дочірнє підприємство ТДВ «Автопромінь»), диспетчер повідомив, що підвищення проїзду на даному маршруті пов’язано з рядом причин, серед яких: подорожчання ПММ, запчастин і обслуговування транспортних засобів на СТО, а також підвищення мінімальної заробітної плати з 1 грудня, яка безпосередньо впливає на розмір заробітної плати водіїв.

Раніше ми писали про нелегке життя павлоградських ФОПів під час карантину.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: