Приватних підприємців проконсультують щодо списання боргів зі сплати єдиного внеску

09 липня 2020 о 17:00 - 1255

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Приватних підприємців проконсультують щодо списання боргів зі сплати єдиного внеску

14 липня відбудеться онлайн-засідання Комітету з розвитку малого та середнього бізнесу Дніпропетровської торгово-промислової палати (ТПП) «Підводні камені при списанні боргів з ЄСВ «сплячих» ФОП».

Захід стартує о 15:00 на базі платформи ZOOM, повідомляють організатори.

На черговому засіданні Комітету підтримки малого та середнього бізнесу при Дніпропетровській ТПП обговорять питання, які зараз виникають у підприємців:

– як можна списати борги з єдиного соціального внеску (ЄСВ);

– хто може претендувати на списання недоїмки;

– умови списання: в який термін і що треба зробити;

– за якою формою скласти заяву і як заповнити Звіт;

– як відбувається процедура списання;

– проблемні моменти при списанні недоїмки по ЄСВ, що буде з виконавчим провадженням, у разі вже перебування «виконавчого документу» щодо стягнення ЄСВ на виконанні та чи будуть відкриватися нові провадження за такими документами

Крім того, підприємці дізнаються, що впроваджують малі і середні підприємства сьогодні, щоб як найшвидше відновити платоспроможність після кризи.

На питання відповідають:

Ольга Целуйко, експерт Комітету розвитку малого і середнього бізнесу Дніпропетровської ТПП, практикуючий консультант з бухгалтерського обліку, податків і фінансового менеджменту, автор публікацій в бухгалтерській пресі, засновниця Alexa Consulting.

Яна Терехова, засновниця і CEO Консалтингової групи Яни Терехової «Сервіс. Фінанси. Менеджмент», автор і ведуча «School for Financial Managers», ICAgile Certified Professional (ICP), Diploma in Project Management – Institute of Financial Accountants

Євген Осельський, приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області.

Введення в 2017 році обов’язкової сплати ЄСВ в мінімальному розмірі навіть при відсутності доходу (прибутку) для підприємців стало повною несподіванкою. Не всі були в курсі, у багатьох не було обігу грошей. Тому за майже 4 роки накопичилися мільярдні борги з ЄСВ.

Закон № 592, який набув чинності з 3 червня 2020 року, запустив процедуру списання недоїмки по ЄСВ. Але при дотриманні певних умов. У кожного – своя ситуація, а офіційних роз’яснень, як що зробити, практично немає. Тим часом на списання відведено 90 днів, з яких місяця вже немає.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: