Представники громадських організацій Дніпра напрацювали «критерії лідера міста»

13 серпня 2020 о 11:32 - 10968
Представники громадських організацій Дніпра напрацювали «критерії лідера міста»

Критерії, яким має відповідати майбутній кандидат на посаду міського голови Дніпра, оголосили на пресконференції 12 серпня представники дніпровської ГО.

Про це інформує ІА «Мост-Днепр».

Також вони зробили офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського та керівництва Політичної партії «Слуга народу» щодо потенційного кандидата від партії на посаду Дніпровського міського голови.

«Ми знайшли трьох кандидатів й звертаємося до правлячої партії з проханням прийняти до уваги людей, яких ми представимо й аргументуємо, чому саме ці кандидатури гідні зайняти посаду мера Дніпра», – зазначила співзасновниця ГО Рух відновлення ветеранів «Крила братерства» Олександра Клімова.

Названими кандидатурами є:

  • головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко;
  • ексголова Єлизаветівської сільської ради Петриківського району, автор плаката «Бабуся і кіт» Максим Голосний;
  • бізнесмен та айті-фахівець Артур Міхно.

«Міський голова має бути справжнім патріотом, господарем свого міста, бути здатним об’єднувати громадян, а також має бути ефективним менеджером та мати високі морально-етичні якості.

У цьому контексті варто відзначити двох кандидатів, головним із яких є Сергій Анатолійович Риженко. Він як ніхто зарекомендував себе людиною, яка думає про Україну і людей. Лікарня ім. Мечникова – одна з найкращих клінік України з воєнною медициною, з високою дисципліною та порядком. Якщо людина в здатності керувати такою складною системою, то це говорить саме за себе.

Окрім цього у Сергія Риженка завжди й усюди повний порядок, все продумано та працює як годинник. Це та людина, яка має багатий досвід державного управління – від головного лікаря СЕС до замміністра охорони здоров’я країни, та є зрозумілою людям, має нормальні загальнолюдські та сімейні цінності.

Сергій Риженко відповідає всім критеріям, за якими має обиратися міський голова, тому ми наполягаємо саме на цьому кандидаті», – розповів представник Асоціації незалежних фахівців «Простір людей» Микола Саляєв.

Також він представив ще одного кандидата на посаду мера Дніпра – Максима Голосного.

«Максим Голосний – особа цікава та креативна. Це людина, яка за час своєї каденції сільського голови показав, як відстоює права людей. Максим Голосний застрахував всіх дітей у Єлизаветівці, тобто діти 24 години на день, де б вони не були, захищені від надзвичайних випадків. Такого більше немає ні в кого в нашій області.

Максим Голосний запровадив матеріальну допомогу випускникам шкіл, що мотивує дітей краще навчатися вже у вишах. Він зарекомендував себе як ефективний менеджер, дуже креативний лідер нової формації, він може об’єднувати та вести за собою людей.

Максим Голосний – справжній господар на своїй території, нормальний сім’янин, ввічлива людина та справжній українець», – зазначив Микола Саляєв.

Поділитися: