Повилазило Інспекції з паркування Дніпра на кількаденне паркування кілера

13 січня 2022 о 10:00 - 7485

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Повилазило Інспекції з паркування Дніпра на кількаденне паркування кілера

Або він заздалегідь потурбувався за оплату для ТОВ «Паркт Сервіс Группе».

Відносно автомобілю Opel Astra з номерним знаком АЕ2322ЕЕ, з якого стріляв автомат Калашникова з пристроєм для дистанційної стрільби, Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради не складала постанови про штраф за неоплату паркування.

Про це «Лицам» стало відомо з відповіді на інформаційний запит.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Opel Astra, з якого 08 грудня 2021 р. стріляв автомат Калашникова, до цього простояв на платній парковці біля будинку № 23 в Дніпрі близько тижня.

«Постанови про притягнення до адміністративної відповідальності власника транспортного засобу з державним номером АЕ2322ЕЕ, за порушення, передбачені частиною 1 статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: неоплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, розташованого за адресою: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького (просп. Карла Маракса), в районі буд. №№ 21А – 27 А, та іншого порушення, про яке йдеться на сайті інспекції, не виносились», – повідомила начальниця інспекції Марія Алейниченко.

На запит документів, які свідчили б про дату та час початку паркування та факт оплати за нього, Марія Алейниченко порекомендувала:

«Вам необхідно звернутися до оператора паркувального майданчика».

Монопольним оператором паркування в місті Дніпро є ТОВ «Паркт Сервіс Группе» (код 40884777), яке належить через кіпрський офшор «Кефлірод Лімітед» мешканцю Латвії Левсу Голандсу.

«Паркт Сервіс Группе» зареєстроване в Дніпрі у будівлі Геннадія Корбана за адресою: пл. Героїв Майдану, 1.

Раніше керівник Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», депутат Дніпропетровської обласної ради Юрій Сімонов, у двері офісу якого стріляв автомат Калашникова з автомобілю з номером АЕ2322ЕЕ, прокоментував замах на себе так:

«Хотілося б попросити поліцію, щоб вони якомога скоріше встановили справжні мотиви злочину та справжніх замовників цього злочину. Який може бути пов’язаний ні з якими моїми фінансовими питаннями, а може бути пов’язаний лише з моєю активною громадською та політичною позицією.

Версія про фінанси вигідна лише одній людині в місті Дніпрі: головному громадському діячу».

Слідчі підозрюють у виконанні замаху на Сімонова директора приватної охоронної фірми ТОВ «Дніпровський охоронний альянс», колишнього заступника начальника сектору кримінального розшуку АНД відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Валерія Еськіна.

Журналісти газети «Лица» знайшли коментар Валерія Еськіна під статтею Геннадія Корбана, де перший захищає другого.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: