Помер легендарний український диктор (відео)

09 вересня 2020 о 06:00 - 9773

verasta3verasta3


Помер легендарний український диктор (відео)

Помер легендарний український диктор, який озвучив текст Томосу про автокефальну Православну Церкву України.

Легендарний голос «Українського радіо», а також голос багатьох відомих кіногероїв Микола Козій 7 вересня пішов з життя. Йому було 79 років.

«Голос епохи. Світла пам`ять, Маестро», – написав генеральний продюсер «UA:Українське радіо» Дмитро Хоркін, повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

Миколу Козія вважали одним із найкращих українських радіодикторів.

Читав текст для першої україномовної Біблії в аудіоформаті. Два MP3-диски загальною тривалістю 26 годин у перекладі Івана Хоменка вийшли восени 2007 року.

Також Микола Козій озвучив текст томосу про автокефальну Православну Церкву України.

Брав участь в озвучуванні низки популярних телесеріалів та програм, зокрема пізнавальних передач Українського радіо для шкільної молоді, так званого «Шкільного наукового радіотовариства», які виходили у 1980-і роки щодня, крім вихідних, від 16:10 до 16:35.

Від середини 90-х був одним із ведучих ранкової інформаційної програми НРКУ, що звучала у проміжку від 7:00 до 7:40, але також вів і денні інформаційні випуски.

Микола Козій брав участь у дублюванні та озвученні таких фільмів, як «Король говорить», «Ноїв ковчег», телесеріалів «Альф», «Коломбо», мультсеріалів «Паровоз Томас і його друзі» та «Трансформери». Озвучив велику кількість аудіокниг, передачі французької телекомпанії FCI, програму «Дотик природи».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: