Політсила Кличка заснувала нову платформу для комунікації «Українська команда УДАР» – Палатний

26 жовтня 2021 о 12:00 - 28720

Avatarredaktor


Політсила Кличка заснувала нову платформу для комунікації «Українська команда УДАР» – Палатний

Партія Віталія Кличка запускає платформу «Українська команда УДАР» для взаємодії з українцями, які хочуть впливати на політику.

Про це повідомив керівник виконкому партії «УДАР Віталія Кличка» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що платформу представили під час наради за участі голів обласних організацій партії та лідерів місцевого самоврядування.

«УДАР Віталія Кличка» розвивається. Ми запускаємо унікальну платформу прямого діалогу з громадянами. Завдяки цьому програма партії відображатиме позицію українців з ключових питань. І ми тут говоримо не про популізм, а про реальний план дій, коли люди будуть готові долучитись до втілення змін, які підтримали», – написав Палатний.

Він зазначив, що платформою зможуть користуватись мільйони українців, які прагнуть долучитись до втілення змін у країні і впливати на політичні процеси.

Керівник виконкому «УДАРу» також повідомив, що лідер партії Віталій Кличко подякував партійцям за роботу і наголосив на спільних цінностях під час наради.

«Якщо будемо разом, якщо ми не поступимося своїми цінностями, ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Сьогодні наше завдання – продовжити рух, який ми почали. Зробити Україну сильною, заможною і демократичною державою, рівнозначним партнером у європейській спільноті», – сказав Кличко.

Раніше «Лица» писали, що дніпряни висловлюються щодо «Удару Кличка».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: