“ПОЛІТИЧНЕ ПРИСТАНИЩЕ” ЧИ ЗАКЛИК ДО ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ІНШИХ НАРОДІВ?

07 квітня 2021 о 10:50 - 12504

Олег ЧерненкоОлег Черненко


“ПОЛІТИЧНЕ ПРИСТАНИЩЕ” ЧИ ЗАКЛИК ДО ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ІНШИХ НАРОДІВ?

Сьогодні в неті появився передрук зі сторінки такого собі Олександра Матяша про його бажання “політичного притулку” в США.

Пряма мова.

   Ну тепер вже можна. Друзі я буду просити політичного притулку в сполучених штатах. Я прийняв це рішення одразу після виборів в 2019 році. Якщо 73% навіть війна не змогла включити мізки, значить їх взагалі немає, а жити серед бидла я не хочу. Я вилетів перший раз в Європу, через три дні після інавгурації Зеленського, подивився Німеччину, Нідерланди, де що мені там навіть більше сподобалось ніж в штатах, але основна причина це мова. На англійській я хоть трошки шпрехаю, на німецькій знаю тіки “арбайтен шнеля”))) Після того як я повернувся з Німеччини, я почав шукати шляхи як потрапити в штати. Туристична віза мені не світила і тоді я таки знайшов варіант через робочу візу на Аляску. Ну а далі ви знаєте. Чи легко це було? Де там. Але я був такий злий на всіх зелених, що саме це мені давало сили рухатися далі, не прогнутися під бидло, не жити з ними в одній країні, а тим більше в Харкові де 89% проголосувало за зе. Аби питання стояло тільки в грошах, я міг би на три місяці літати в Німеччину на заробітки і мені б цього вистачало ще на 9 місяців життя в Україні. Там вже була стежка прокладена. Справа саме в тих 73%. Вони навибирали президента і до ради, ось нехай тепер і живуть з цим. Хтось мене зрозуміє, хтось ні, але це мій вибір життя, не прогинатися під дурнів.”
    Можна це сприйняти за втечу слабкого духом українця від проблем , від війни і всього іншого. Але коливчитатись і трохи подумати, що саме втілювали всі роки очільники держави останні два роки?
   Знищувал малий бізнес? Знищували.
   Розкрадали бюджетні кошти? Так, розкрадали.
   Боролись з корупціонерами?
   Боролись з олігархатом?
   Лише гасла і жодних дій. Причому все іде по другому колу.
    Нагадаю. як на початку правління Зеленський шпетив митників. Два роки пройшло. Теепер знову митників показово звільняють. щоб потім відновити за рішенням суду на посадах. адже саме це ми спостерігаємо останін роки.
Завершили війну? Адже основним гаслом було . що  буде мир.
    Цей мир ми бачимо щодня в Дніпрі, коли швидкі привозять поранених… Інформація з мереж про вбитих знову саме в тих районах де він зробив відведення.
    А найбільше всіх налякала інформація від всього очільництва Міноборони і купи ЗМІ опосередкованопідпорядкованих Москві про скупчення військ і скоре вторгнення великих мас війська РФ.
    Іде планова психологічна обробка населення. Тож не дивно. що ось тут появляються . як продовження, приклади тих, хто вже звалив і під приводом “політичного пристанища” дає посил “валити з країни” всім…
   “Валить из этой страны” першими вирішили нардепи від Зеленського. Може тому і вкид такий зробили через свої ЗМІ. щоб підбити і українців поскоріше звільнити місце для інородців?
   І на додачу всі ЗМІ почали закликати залишитись саме московитів. бо всі їх заклики саме на їх картинках московською…
   То як українці, будемо звалювати. чи зустрінемо ворога ногою під зад. як внутрішнього ворога так зовнішнього?

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: