Поліпшення «первинки»: Підгородненську амбулаторію відвідали консультанти проєкту УФСІ

10 грудня 2020 о 17:30 - 1155

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Поліпшення «первинки»: Підгородненську амбулаторію відвідали консультанти проєкту УФСІ

Підгородненську амбулаторію загально практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської райради відвідали незалежні консультанти проєкту Українського фонду соціальних інвестицій VII (УФСІ).

Відвідування відбулося в рамках реалізації проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини».

Представник місцевої влади, адміністрація медзакладів ознайомили  консультантів з загальною інформацією про заклад, з технічними характеристиками будівлі та надали інформацію стосовно обсягів робіт, що плануються виконуватись на об’єкті.

Проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»  впроваджується за рахунок фінансування коштів Уряду Німеччини через банк розвитку KfW у обсязі 10,7 млн грн. (десять мільйонів сімсот шістдесят дві тисячі чотириста сім гривень) та Підгородненської міської ради в сумі 3 млн грн (три мільйони гривень).

Нагадаємо, в одному з віддалених районів Дніпра на правому березі звели з нуля за кошти обласного та державного бюджету новеньку амбулаторію.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: