Поліція Дніпропетровщини розшукує 42-річного чоловіка

30 березня 2021 о 15:30 - 423
Поліція Дніпропетровщини розшукує 42-річного чоловіка

Поліція Дніпропетровщини розшукує 42-річного Анатолія Міщенка, який 29 березня близько 9:30 вийшов з місця роботи по вул. Набережна Перемоги, 40 м. Дніпра та поїхав у невідомому напрямку на своєму автомобілі «Toyota Highlander». Після цього зв’язок з ним урвався. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Прикмети: зріст  близько 165 см, волосся коротке світло-русяве, повної статури, очі світло-сірого кольору.

Особливі прикмети: шрам після операції на нирці, шрам близько 5 см на потилиці після ДТП, на передпліччі лівої руки татуювання у вигляді візерунка із надписом «Національна гвардія України», на середньому пальці лівої руки літера «А».
Був одягнутий: светр темно-синього кольору, брюки темно-синього кольору, туфлі темно-синього кольору, куртка легкого фасону чорного кольору.

При собі мав: барсетку чорного кольору, травматичний пістолет, золотий перстень з гербом України на безіменному пальці лівої руки, золотий ланцюжок з хрестиком та іконкою Божої Матері.

Прохання до всіх, кому відома будь-яка інформація про місце перебування Анатолія Міщенка, звернутися за телефонами управління карного розшуку ГУНП (096) 360 46 35, (063) 141 40 89.

 

Поділитися: