Поліція та волонтери Дніпропетровщини розшукали понад дві тисячи зниклих дітей

04 листопада 2021 о 19:00 - 4438

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Поліція та волонтери Дніпропетровщини розшукали понад дві тисячи зниклих дітей

Біля двох тисяч зниклих дітей на Дніпропетровщині розшукуються ювенальною поліцією та волонтерами за рік, 99 % з них находять.

Такою новиною поділилась “Суспільному” начальниця відділу ювенальної превенції у Дніпропетровській області Наталя Лазаренко.

Наталя Лазаренко розповіла, що більшість зниклих дітей не стають жертвами злочину, тому їх розшукують за добу та повертають додому. Але є випадки в яких діти стають жертвами злочину та потрапляють у нещасні випадки.

Також вона додала, що кожна хвилина важлива у пошуку дитини, тому чекати три доби не варто. Перш за все треба негайно подзвонити до поліції та розповісти слідчим усе, що допоможе у пошуку дитини. Кожний подібний випадок зникнення індивідуальний. Не кожного разу до пошуків залучають волонтерів. Не завжди до пошуку залучають соцмережі, іноді цього навіть не треба робити.

Керівниця волонтерської організації “Пошук зниклих дітей” Олена Жовтобрюх поділилась, що вони тісно співпрацюють з ювенальною поліцією та завжди долучаються до пошуків зниклих дітей, але тільки після того, як родичами була подана заява до поліції.

Олена каже, що допомога волонтерів у пошуках не оціненна, у різних випадках залучають різну кількість волонтерів до пошуку через соцмережі.

Начальниця відділу ювенальної превенції зазначила, що батьків або родичів можуть притягнути до відповідальності та ув’язнити до 5 років, якщо з’ясується, що дитина зникла через їхні дії.

На сьогодні 18 кримінальних порушень вже відкрито проти злісного невиконання обов’язків батьками.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: