Підприємець «відремонтував» музей на 1,2 мільйона гривень

21 серпня 2020 о 13:00 - 13108

adminadmin


Підприємець «відремонтував» музей на 1,2 мільйона гривень

Слідчі Дніпропетровської області викрили директора одного з товариств, який привласнив державні кошти. За ці гроші з обласного бюджету підприємець зобов’язався виконати внутрішні ремонтні роботи в одному із закладів культури.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Дніпропетровської області.

За даним фактом у серпні минулого року слідчі відкрили два кримінальні провадження за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування слідчі встановили, що підприємець підробив офіційні документи, за якими виконав роботи у повному обсязі. Однак за результатами експертизи внутрішні ремонті роботи у приміщенні музею були виконані частково. Різниця між даними, відображеними в актах приймання виконаних будівельних робіт та фактично виконаними роботами складає понад 1,2 мільйона гривень.

Для документування злочину було проведено ряд обшуків та технічних експертиз. Також було встановлено, що до розтрати державного майна, крім директора підприємства, можуть бути причетні ще дві службові особи.

29 червня посадовцю повідомили про підозру за цими кримінальними провадженнями та обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. На майно накладено арешт.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: