Підприємців та фахівців горіхової галузі запрошують на онлайн-конференцію

16 жовтня 2020 о 22:51 - 2399

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Підприємців та фахівців горіхової галузі запрошують на онлайн-конференцію

Всеукраїнська громадська організація «Українська горіхова асоціація» за підтримки проєкту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» та Дніпропетровської торгово-промислової палати запрошують до участі в горіховій онлайн-конференції, що відбудеться 22 жовтня, початок о 14:00 на платформі ZOOM.

Програмою зустрічі, яка орієнтовно триватиме 2,5 – 3 години, передбачено розгляд наступних питань:

1. Стратегія адаптації горіхових садів України до глобальних змін клімату. Новітні тенденції в створюванні промислових горіхових, фундукових, мигдалевих садів нового покоління.

  • Степаненко С.М., професор, д-р фіз.-мат. наук, ректор Одеського Державного екологічного університету
  • Бабанський В.М., співзасновник СФГ ім. Академіка Унанова, Одеська обл.;
  • Зеленько О.А., державний аудитор із сертифікації, агроном-інспектор;
  • Зелениця А.В., власник ПП «Деметра-2010», Хмельницька обл.;
  • Юдін Г.О., президент ВГО «Українська горіхова асоціація».

2. Національний кластер «Фундук України». Відкриття першого центру по переробці фундука, сертифікованого згідно міжнародних стандартів HACCP та ISO 22000. Умови співпраці промислових садів з переробниками. Особливості та переваги при формуванні експортних партій.

  • Кабаков Д.А., директор з виробництва ТОВ «Фаетон ІНК», м. Київ;

3. Аналіз тенденцій світового ринку фундука.

  • Єрохін О., національний консультант проекту ІТС «Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості»;

4. Експорт горіхів-2020. Аналіз поточної ситуації та прогноз цін на ринку волоського горіха в Україні. Співпраця промислових садів з переробниками та експортерами по експорту волоського горіха.

  • Мигаль С.І. власник ТОВ «ГРОУ АП ВЕЛЛ», м. Золотоноша, Черкаська обл.;

Цільова аудиторія заходу: керівники промислових горіхових садів, переробних підприємств, експортери та фахівці горіхової галузі.

Участь безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням https://forms.gle/m9P1dWqh5fuM94y4A або за тел.: (097) 656-50-69 Олексій Філоненко  та (067) 234-40-44 Олег Коровкін.

Зареєстровані учасники отримають посилання і пароль для участі за день до проведення (21.10.2020 р).

Нагадаємо, 9 липня 2020 року відбувся вебінар, присвячений перспективам розвитку світового ринку їстівних горіхів та горіхової галузі України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: