Підприємців Дніпропетровщини запрошують на «Практичні інтенсиви Grow up: Agro»

02 березня 2021 о 14:00 - 755
Підприємців Дніпропетровщини запрошують на «Практичні інтенсиви Grow up: Agro»

Як масштабувати бізнес та вийти на нові ринки збуту? Власників мікро, малих та середніх підприємств Дніпропетровщини запрошують долучитися до програми «Практичні інтенсиви Grow up: Agro». Навчання проходитиме онлайн. Будуть говорити про те, як масштабувати бізнес та вийти на нові ринки збуту.

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«Триденна навчальна програма – це серія практичних інтенсивів та менторських сесій. Її розробили для виробників та переробників молока і м’яса, овочів, фруктів та ягід, кондитерських виробів. А ще тих, хто займається аквакультурою – розведенням риб, раків, молюсків, водоростей. Для учасників, які пройдуть відбір, це гарна можливість підвищити ефективність своєї роботи та вдосконалити навички управління підприємствами», –сказали у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Учасники дізнаються, зокрема, як побудувати ефективну систему управління компанією, підвищити конкурентоспроможність підприємств, розвивати канали продажів, пройти сертифікацію та знайти спільну мову з іноземними інвесторами.

Навчання проходитиме 18-20, 25-27 березня, 1-3 квітня. Обрати можна будь-яку дату. Аби долучитися до тренінгів, потрібно заповнити анкету.

Проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro» втілюють за підтримки програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Також ми писали: Підприємців запрошують на онлайн-семінар щодо підтримки бізнесу.

 

Поділитися: