Підконтрольне Дніпровській мерії видання просуває Вілкула у другий тур

30 жовтня 2020 о 09:15 - 4567

adminadmin


Підконтрольне Дніпровській мерії видання просуває Вілкула у другий тур

Сайт «Наше місто», який отримує кошти з міського бюджету Дніпра, просуває до другого туру виборів міського голови Дніпра представника політичної партії «Блок Вілкула «Українська перспектива» Олександра Вілкула.

«Так, за підсумками обробки 40% бюлетенів безумовним лідером виборів є чинний мер Борис Філатов. Він набирає близько 50% голосів виборців. Другим йде ексгубернатор часів Януковича Олександр Вілкул, його результат — близько 15%. У разі, якщо за підсумками підрахунку голосів жоден з кандидатів не набере 50%, відбудеться другий тур виборів мера, в якому можуть зустрітися Філатов і Вілкул», — пише «Редакція «Наше місто».

Крім того, «Наше місто» не забуло зробити «комплімент» чинному міському голові Дніпра: «Городяни можуть згадати про те, що за п’ять років роботи команда Бориса Філатова зробила дуже багато, щоб перетворити Дніпро в сучасне розвинене європейське місто, яке стало форпостом захисту державності та центром патріотичного руху. У той же час Вілкул запам’ятався тим, що січні 2014 р в розпал Революції гідності, санкціонував жорсткий розгін мирного мітингу під ДніпроОДА, учасників якого по-звірячому били силовики та тітушки з Кривбасу».

Але винними у тому, що Вілкул вирішив балотуватися на посаду мера Дніпра, на думку журналістів профілатовського сайту, є «слуги народу»: «Після перемоги Майдану і поразки на виборах в 2015 р. регіонал Вілкул взагалі на багато років пішов з активної дніпровської політики, нагадавши про себе тільки зараз, при Зе-владі, яка своєю аморфністю і безпринципністю створює умови для реваншу «колишніх».

 

Раніше «Лица» повідомляли, що у Дніпрі команда Філатова намагається сфальсифікувати результати виборів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: