Під час онлайн-зустрічі обговорили будівництво нового аеропорту Дніпропетровщини

23 липня 2020 о 10:30 - 8000

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Під час онлайн-зустрічі обговорили будівництво нового аеропорту Дніпропетровщини

Перша фаза будівництва аеропорту Дніпропетровщини розпочнеться вже у вересні 2020 року. Одночасно мають стартувати роботи зі зведення злітно-посадкової смуги та терміналу.

Про це інформує пресслужба ДніпроОДА з посиланням на відомості, отримані під час онлайн-зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Бондаренка та представників держпідприємства «Фінінпро».

«Будівництву будь-якого масштабного проєкту передує велика документальна робота, якою займаються десятки фахівців у різних галузях. Мінімальні строки проведення експертиз та тендерів, отримання дозволів регламентує закон. Це тривалий процес. Проте завдяки грамотному менеджменту вже у вересні зможемо розпочати першу фазу будівництва нового аеропорту», – наголосив Олександр Бондаренко.

Злітно-посадкову смугу Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині зведе держава – коштами розпоряджається держпідприємство «Фінінпро». Смуга буде довжиною 3.200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами.

 

 

За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

«Паралельно розпочнеться міжнародний тендер на другу фазу робіт – оберуть генпідрядника, який зробить основний об’єм робіт з будівництва смуги. Переможця оголосять за три місяці. До того часу буде готовий проєкт, який саме пройде необхідну експертизу, – зазначив Олександр Бондаренко. –  Підхід до справи, коли всі процеси виконуються паралельно, дозволить нам завершити будівництво наприкінці 2022-го».

Аби оптимізувати строки будівництва злітно-посадкової смуги, проєкт розбили на дві частини. Тендер на першу фазу проходитиме з серпня по вересень. Оберуть підрядника, який восени виконає підготовчі роботи. Одночасно DCH візьметься за зведення терміналу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: