Під Києвом солдат-строковик Національної гвардії України вбив співслужбовця

07 жовтня 2020 о 13:34 - 3646

verasta3verasta3


Під Києвом солдат-строковик Національної гвардії України вбив співслужбовця

У Вишгороді, під Києвом солдат Національної гвардії України примусив співслужбовця віджиматися від підлоги, після чого наніс удар кулаком правої руки в область грудної клітини. Постраждалий втратив свідомість та, не приходячи до тями, помер.

Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Як повідомили у прес-службі, солдата-строковика Національної гвардії України, військовослужбовця військової частини, яка дислокована у м. Вишгород Київської області, затримано.

«Установлено, що 3 жовтня вказаний військовослужбовець, порушуючи статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, застосував насильство до свого співслужбовця, а саме, примусив останнього віджиматися від підлоги, після чого наніс удар кулаком правої руки в область грудної клітини, від чого постраждалий втратив свідомість та, не приходячи до тями, помер», – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування за вказаним фактом здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у Києві, за процесуального керівництва військової прокуратури Дарницького гарнізону.

Військовослужбовця затримано в порядку ст. 208 КПК України та вручено йому повідомлення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 406 КК України – вчинення нестатутних взаємовідносин, що спричинили смерть потерпілого.

Наразі триває проведення судово-медичної експертизи та слідчих дій з метою встановлення об’єктивних обставин вчиненого злочину, за результатами яких буде прийнято рішення про остаточну кваліфікацію дій підозрюваного.

Нагадаємо, У Дніпрі набрали перший у 2020 році військовий призов.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: