Під час осіннього призову до армії вже відправились 200 мешканців Дніпропетровщини

08 жовтня 2020 о 12:12 - 2266

verasta3verasta3


Під час осіннього призову до армії вже відправились 200 мешканців Дніпропетровщини

Дві сотні юнаків Дніпропетровської області відправились на службу до Збройних сил України. Загалом восени до армії призвуть понад 1,2 тис новобранців області.

Про це повідомила начальниця управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Ірина Федорчук,  передає прес-служба ДніпроОДА.

«Перша група молодих чоловіків Дніпропетровщини вже поповнила армійські ряди. Призов триватиме до кінця грудня. За цей час до лав Збройних сил стануть понад 600 новобранців. Щонайменше півтисячі строковиків підуть служити до Національної гвардії. Близько сотні – до Держприкордонслужби і Державної спецслужби транспорту», – зазначила Ірина Федорчук.

Нині призовний вік в Україні – 18-27 років. Новобранців беруть на службу  за результатами медкомісії. Відстрочку можуть отримати чоловіки, які мають двох і більше дітей, вагітну дружину, доглядають непрацездатних батьків, визнані тимчасово непридатними для військової служби.

За наявності вищої освіти – термін служби рік, в усіх інших випадках – півтора. До зони АТО/ООС строковиків не відправлятимуть.

Як повідомляли  «Лица» у червні у Дніпрі набрали перший у 2020 році військовий призов.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: