Піарниця Корбана пообіцяла «бути нормальною до кінця»

10 вересня 2020 о 17:15 - 13780

adminadmin


Піарниця Корбана пообіцяла «бути нормальною до кінця»

На розміщених у Дніпрі рекламних білбордах спікер маріонеткової громадської ради Дніпра та заступник керівника «Національного корпусу Дніпро» Дар`я Слуцьковська обіцяє «бути нормальною до кінця».

На борді розміщена фотографія дівчини та напис «Буду нормальною до кінця». Користувачі соцмереж дивуються, що про який саме «кінець» розповідають політтехнологи «Національного корпусу», а також припускають, що розміщення реклами «Нацкорпусу» є проєктом Геннадія Корбана для того, щоб відтягнути голоси у «Слуги народу».

Нещодавно дніпровський осередок політичної партії «Національний корпус» повідомив про намір своїх членів балотуватися до органів місцевого самоврядування. Одним з таких політиків виявилася Дар`я Слуцьковська, яка є спікером маріонеткової громадської ради Дніпра, при цьому посаду вона отримала одразу після призначення головою громадьскої ради Дніпра «тіньового мера» Геннадія Корбана. Одразу після призначення Дар’ю Слуцьковську почали піарити засоби масової інформації, підконтрольні Дніпровській міськраді.

 

Нагадаємо, на «будівлі Корбана» повісили голову Філатова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: