Переробні підприємства та компанії плодоовочевого сектору можуть отримати аналітику щодо стану галузі

13 жовтня 2020 о 18:20 - 1967

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Переробні підприємства та компанії плодоовочевого сектору можуть отримати аналітику щодо стану галузі

Дніпропетровська торгово-промислова палата – як національний партнер проєкту International Trade Centre Ukraine, запрошує малі і середні переробні підприємства та компанії плодоовочевого сектору Дніпропетровщини до участі у опитуванні.

Організатори хочуть оцінити результати діяльності першої фази проєкту «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» та визначити напрями, за якими підприємства потребують подальшої підтримки.

Підприємства, що візьмуть участь в опитуванні, допоможуть визначити найгостріші проблеми малого та середнього бізнесу на регіональному рівні, та відреагувати на них, запропонувавши приватному сектору ефективні рішення, актуальні послуги та необхідну допомогу.

Учасникам опитування буде надіслано зведені результати дослідження, що дозволять їм отримати достовірну аналітику в галузі та зрозуміти ситуацію всередину сектору, особливо в нетипових умовах протистояння пандемії COVID-19.

Разом із національними партнерами, регіональними торгово-промисловими палатами, опитування проводиться в шести регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

Телефон: (056)374-94-10 (09, 12) або пишіть на export@dcci.org.ua

Нагадаємо, на Дніпропетровщині розпочали анкетування бізнесу для виявлення проблем.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: