Переможцям XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призначено стипендії Президента України

26 вересня 2020 о 11:11 - 1670
Переможцям XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призначено стипендії Президента України

Переможцям XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призначено стипендії Президента України. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН.

Упродовж 2020-2021 навчального року стипендії отримуватимуть переможці, які є:

  • учнями закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти – 1.420 гривень на місяць;
  • студентами закладів фахової передвищої освіти – 1.770 гривень на місяць;
  • студентами закладів вищої освіти – 2.600 гривень на місяць.

Конкурс проходив у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий. У підсумковому етапі цьогорічного конкурсу, що відбувся 29 лютого 2020 року, взяло участь близько 1.000 учнів та студентів.

У серпні 2020 року тривала перевірка конкурсних робіт. Журі на чолі із директором Інституту української мови Національної академії наук України Павлом Гриценком визначило переможців, які посіли І-ІІІ місця.

Серед стипендіатів Президента 14 осіб – учні, ліцеїсти, студентки та курсантка Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Діти представляють майже всі області країни.

30 вересня 2020 року в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться церемонія закриття XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Довідка:

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться на виконання Указу Президента України, відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у 2001 році. Одним із натхненників конкурсу є голова Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Михайло Слабошпицький.

Нагадуємо, триває реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Поділитися: