Партнер Корбана став співвласником газети «Зоря»

29 січня 2021 о 11:10 - 7249

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Партнер Корбана став співвласником газети «Зоря»

26 січня 2021 у складі засновників ТОВ «Інвестдніпро», яке є співвласником газети «Зоря», відбулися зміни. Замість Івана Мітіна співвласником ТОВ «Інвестдніпро» став партнер Геннадія Корбана Олександр Олядрук. Геннадій Корбан – друг міського голови Дніпра Бориса Філатова, очолює громадську раду при Дніпровській міськраді, його називають «тіньовим мером» Дніпра.

Таким чином, співвласниками по 50% ТОВ «Інвестдніпро» стали Олядрук Олександр Михайлович та депутат Дніпровської міськради від «Опозиційної платформи – За життя» (ОПЗЖ) Чорний Микола Валерійович.

Підприємство «Інвестдніпро» володіє 70% ТОВ «Редакція газети «ЗОРЯ», а ще 30% – в депутата Дніпропетровської облради від ОПЗЖ, директора редакції Пісоцького Володимира Анатолійовича, колішнього помічника-консультанта «глави парламенту Новоросії» Олега Царьова, коли той ще був народним депутатом України.

Що стосується змін у змісту газети після входження у капітал співзасновника редакції людини Геннадія Корбана, то змін не відбулося.

Як і до цього на кожній другій сторінці номера газети, й у останньому номері «Зорі» – без рекламної позначки – рекламується партія «Опозиційна платформа – За життя».

«Відповідаючи на питання «Що повинна зробити влада зараз?», переважна більшість учасників телефонного опитування говорять, що передусім треба почати самостійно виробляти вакцину в Україні за російською технологією. Таку позицію підтримують 89%», – пише «Зоря» у № 4 від 27 січня 2021 року.

Скрин з файлу останнього номеру (з офіційного сайту газети «Зоря»)

 

На інших сторінках йдеться, що «Гуфман з умовно нових обличь … на старті має найбільшу перевагу» в Дніпропетровській обласній раді.

А також розказується про «велику країну», де завдяки Всесоюзному радіо у життя радянських людей транслювалися «Піонерська зорька», «Ленінський університет мільйонів», «Трибуна міжнародників», «Наука на службі у миру» тощо. Без згадування у цій статті слова «пропаганда».

У той же час, за оцінками «Лиц», згідно прайс-листа «Зорі», реклами від державних органів та органів місцевого самоврядування у № 4 від 27 січня 2021 року опубліковано на суму більше 30 тис. гривень.

Нагадаємо, іще раніше найстаріша газета Дніпропетровської області належала ізраїльтянам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: