Партія «Команда Дніпра» виходить на всеукраїнський рівень і запрошує очолити її активіста Максима Голосного

03 лютого 2021 о 08:09 - 2134

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Партія «Команда Дніпра» виходить на всеукраїнський рівень і запрошує очолити її активіста Максима Голосного

До громадського діяча, активного борця проти «газових офшорів», колишнього голови села Єлизаветівка Петриківського району Дніпропетровської області Максима Голосного завернулася політична партія «Команда Дніпра».

«Країна потребує таких лідерів, як він», – сказав на прес-конференції співзасновник та ідеолог партії Владислав Малько.

Голова «Команди Дніпра» Олександра Климова розповіла, чому вирішила поступитися місцем.

«Партія виходить на всеукраїнський рівень. І ми бачимо кандидатуру Максима як людини, що має великий електоральний відгук і великий досвід у боротьбі за справедливість, за справедливі справи. Тому ми кажемо про це голосно, і, думаю, він дасть позитивну відповідь. Я, як лідер партії, з задоволенням поступлюся місцем для великих звершень молодій та міцній особистості», – сказала політикиня.

Владислав Малько також зачитав офіційну заяву партії:

«Нові часи вимагають нестандартних рішень. Тільки вчора за політичним годинником часу «Команда Дніпра» брала участь у місцевих виборах, а сьогодні ми готові завити про участь у політичному житті всієї України.

Ми розуміємо, що ті програми, які ми озвучували декілька місяців тому, мають виключно територіальну спрямованість. Ми молода партія, але розуміємо політичну кон’юнктуру. Різке падіння рейтингу партії «Слуга народу», розчарованість українського народу в покращенні і обіцянках змін кажуть про те, що запит суспільства зараз орієнтований на економічне покращення в країні і підвищення рівня життя пересічних українців. «Тарифні» мітинги і майдани ФОПів, які не припиняються, кажуть про те, що країна очевидно рухається не у тому напрямку.

Наша партія прийняла рішення запросити до активного політичного життя у своїх лавах людину справи, людину, яка має досвід у боротьбі з несправедливістю Системи. Того, хто має досвід і політичної боротьби, і роботи у органах місцевої влади, але такої влади, яка орієнтована на покращення життя громадян. А найважливіше – досвід ефективної боротьби з газорозподільчими офшорними компаніями.

Для цього ми сьогодні зібралися тут – щоб зробити офіційне запрошення Максиму Голосному приєднатися до нашої партії вже в якості її лідера.

Ми очікуємо, що протягом тижні Максим прийме рішення. Якщо воно буде позитивним – вже у новому складі у наступний вівторок ми проведемо ще одну прес-конференцію і озвучимо нові задачі нашої політичної сили.

Ми розуміємо, що подібна пропозиція і передача лідерських повноважень, у нашій країні виглядає досить незвично, бо більшість подібних змін відбуваються тихо і кулуарно.

Саме публічністю даної заяви ми хочемо показати і Максиму Голосному, і всій Україні усю серйозність наших намірів. А його досвід грає ключову роль у нашому рішенні».

У свою чергу, на своїй Facebook-сторінці Максим Голосний звернувся до читачів за порадою з приводу пропозиції партії «Команда Дніпра».

Скрин допису

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: