Пандемія «з’їдає» бюджет Софіївської громади

19 серпня 2020 о 18:30 - 9119

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Пандемія «з’їдає» бюджет Софіївської громади

«Гаманець» громади недоотримав коштів майже по всіх категоріях податків.

Про це під час засідання 64 сесії Софіївської селищної ради повідомила головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Софіївської селищної ради Людмила Савицька.

«У нас не виконано плани майже по всіх податках. Це як раз період пандемії: березень, квітень і травень. Законами державою були встановлені податкові канікули, які потягли, в основному, оці всі доходи», – сказала Савицька.

За її словами, у січні поточного року до селищного бюджету надійшло на 478 тис грн більше, ніж прогнозували, у лютому – збільшення на 1,2 млн грн.

Проте, уже у «карантинному» березні до бюджету надійшло на 335 тис грн., ніж прогнозували, у квітні – на 828 тис грн меншен, у травні – на 1,6 млн грн, у червні недовиконання на 1,3 млн грн, у липні – мінус 1,8 млн грн.

«Тобто, ланцюжок потягнувся і з кожним місяцем більша сума недовиконання», – констатує головний спеціаліст Фінансово-економічного відділу селищної ради.

Нагадаємо, за перші шість місяців 2020 року до бюджету Лихівської громади надійшло стільки коштів, скільки прогнозували. Бюджет виконано на 100,16%.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: