Оточення Дубінських розіграло 76 мільйонів на тепломережі, завищивши ціни

19 квітня 2021 о 14:00 - 878

AvatarVirsavia Gonchar


Оточення Дубінських розіграло 76 мільйонів на тепломережі, завищивши ціни

КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради 16 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Група «Капітал Строй» про капітальний ремонт трубопроводів опалення на своїх об’єктах у Дніпрі на 75,60 млн грн.

Про це пишуть “Наші гроші”, посилаючись на  «Прозорро».

До травня 2022 року мають капітально відремонтувати трубопроводи опалення котельних теплового району №2. За підсумковими відомостями без доставки і ПДВ, значні кошти припадають на сталеві безшовні гарячедеформовані труби у захисній бітумно-гумовій ізоляції різного діаметру й товщини. Наприклад, труба 159х6 мм коштує 3 452 грн./м.

У лютому 2021 року «Теплоенерго» замовляло її цій самій «Групі «Капітал Строй» по стільки ж – по 3 452 грн./м, а в грудні 2020 року на чверть дешевше – по 2 756 грн./м.

Матеріал Izolon Alu коштує 109 грн./кв. м, однак його детальні характеристики невідомі.

У лютому 2021 року «Теплоенерго» замовляло його цій самій компанії по стільки ж – по 109 грн./кв. м, а в грудні 2020 року в півтора раза дешевше – по 74 грн./кв. м. На сайті виробника ізоляція Izolon Alu коштує 29 грн./кв. м, а тканина Izolon Alu – 42 грн./кв. м.

Договір передбачає оплату протягом трьох місяців після виконання ремонтних робіт.

Вартість договору на 7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 81,00 млн грн.

Тендерна документація вимагала дохід за 2020 рік не менше 95% очікуваної вартості закупівлі. Також учасник повинен був мати у власності чи користуванні два нежитлові приміщення для зберігання будівельних матеріалів. Крім того, вимагався аналогічний договір про капремонт трубопроводів опалення, виконаний принаймні на 80% суми.

Із 2018 року всі підряди «Теплоенерго» на капремонт трубопроводів опалення отримали «Група «Капітал Строй» – 292,15 млн грн. та ТОВ «Будмакс Компані» – 57,92 млн грн.

Єдиним конкурентом було кам’янське ТОВ «Адонія Компані», якою володіє та керує дніпровець Юрій Ситник. Він був директором і ліквідатором ТОВ «Оптбудторг Груп» (у стані припинення), кінцевим бенефіціаром якого є Аркадій Леонідович Масарський. Як ми писали, останній був брокером з нерухомості у Каліфорнії, де в середині 2000-их років будували і продавали нерухомість брати Леонід і Володимир Дубинські.

Дубінські перебувають у розшуку на сайті ФБР за підозрою в поштовому шахрайстві.

Засновниками дніпровського переможця «Група «Капітал строй» є Олександр Калінчук та естонська компанія «Транспорт енд Хаагіс», кінцевим бенефіціаром через останню – Андрій Ейдел з Естонії, а директором – Ірина Румянцева. Остання у 2015 році висувалась у Дніпровську міськраду від партії «Наш край». Раніше вона володіла та керувала ТОВ «Містокомбуд», яке також відносять у сферу впливу вищезгаданих братів Дубінських.

Із 2017 року переможець натендерив переважно у Дніпровської міськради 2,09 млрд грн.

«Група «Капітал строй» разом з іншими фірмами з тієї ж групи в лютому 2018 року фігурували в кримінальному провадженні №120180400000000232 про привласнення коштів посадовцями бюджетних організацій. За даними слідства, ті незаконно відхиляли дешевших учасників тендерів, щоб акцептувати перелічені в ухвалі фірми, з якими були у змові, що призводило до внесення фіктивних даних про витрачені суми в акти виконаних робіт. Однак відтоді нових ухвал по цій справі в судовому реєстрі більше не з’являлось.

Також ми писали: Оточення братів Дубінських розіграло ще 40 мільйонів на покрівлю житлових будинків.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: