Ощадбанк відсудив доменне ім’я у “дочки” російського Сбербанку

20 травня 2021 о 11:00 - 257

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Ощадбанк відсудив доменне ім’я у “дочки” російського Сбербанку

Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення, яким було задоволено позов АТ “Ощадбанк” до ПАТ “Сбербанк” і ПАТ “Сбербанк Росії”

Про це, посилаючись на прес-служба суду, повідомляє Ліга.

Таке рішення прийнято у справі за позовом Ощадбанку до Ощадбанку і Сбербанку Росії, а також ДП “Український інститут інтелектуальної власності” та ФОП Олейникова І.В. про припинення порушення прав.

Рішенням суду заборонено ТОВ Сбербанк незаконно використовувати товарний знак Сбербанк за свідоцтвом України, власником якого є Ощадбанк. Крім того, зобов’язано ФОП Олейникова І.В. здійснити переделегування доменного імені sberbank.ua на користь Ощадбанку.

Розгляд справи тривав понад чотири роки, протягом яких було проведено три експертизи.

Ощадбанк наполягав на незаконності перейменування української “дочки” Сбербанку Росії на Сбербанк і заявив про порушення прав інтелектуальної власності ще з січня 2016 року. В Ощадбанку вважають, що Сбербанк Росії незаконно використовує торговельну марку “СБЕРБАНК”, що може вводити клієнтів в оману і певним чином впливати на їх поведінку.

18 квітня 2017 року Господарський суд Києва виніс рішення, згідно з яким десять торгових марок української “дочки” Сбербанку Росії визнані недійсними. Зокрема, суд заборонив Сбербанку використовувати торгову марку “СБЕРБАНК”. У відповідь Сбербанк Росії подав зустрічний позов, який 10 серпня 2020 року вирішено на користь Ощадбанку.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: