ОПЗЖ: Вколотися вакциною від Росії хочуть 95% наших прихильників

17 січня 2021 о 13:35 - 4628

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ОПЗЖ: Вколотися вакциною від Росії хочуть 95% наших прихильників

Вироблення в Україні вакцини від коронавірусу за російською технологією підтримують 95% опитаних мешканців Дніпропетровської області.

Про це заявив керівник Дніпропетровської обласної партійної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман, передає Dv-gazeta.info.

За його словами, дані отримані в результаті телефонного опитування з 14 грудня 2020 по 13 січня 2021 року 10 тисяч осіб різного віку, які проживають в Дніпрі, Кам’янському, Павлограді, Новомосковську, Нікополі, Марганці та інших.

«Питання вакцинації стоїть так само гостро, як і зниження комунальних тарифів. Тому ми провели опитування наших прихильників і однодумців, учасників наших заходів та ініціатив. Це десятки тисяч чоловік. І вони вважають, що провал кампанії по вакцинації простих українців – це злочин, а винні мають нести відповідальність. Люди підтримують ідею про власне виробництво вакцини в Україні за російською технологією», – сказав Гуфман.

Як відзначили в обласній парторганізації «ОПЗЖ», опитування триватиме в телефонному режимі, на сторінках партії в Facebook та на сайті партії.

«Заповнити бланк опитування можна буде в інформаційних наметах ОПЗЖ після закінчення локдауна», – додали в партії.

Нагадаємо, 2 січня один з лідерів «ОПЗЖ», кум президента РФ Віктор Медведчук заявив, що до Міністерства охорони здоров’я України вже надійшла заявка про держреєстрацію російського препарату «Спутнік V» для використання його на українцях в якості вакцини від коронавірусу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: